Technologia w służbie biznesu

Oferta

Urządzenia bateryjne

Niewielkie urządzenie realizujące funkcję lokalizatora obiektów nieposiadających własnego zasilania wraz z pomiarem temperatury otoczenia, pokonanych kilometrów, czy innych parametrów w zależności od potrzeb Klienta np. stopnia zapełnienia

BDO

Proponowane przez nas rozwiązanie to system ułatwiający pracę z BDO, którego celem jest automatyzacja procesów związanych z obsługą BDO oraz zminimalizowanie czasu pracy w elektronicznym systemie zarządzanym przez Instytut Ochrony Środowiska.

SENT

Rozwiązanie przeznaczone jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych przewożących towary wrażliwe objęte systemem SENT. Nasz system umożliwia przesyłanie niezbędnych danych w czasie rzeczywistym do platformy PUESC w tym obsługę SENT-GEO.

Identyfikacja odpadów

Identyfikacja pojemników, dzwonów, kontenerów oraz worków za pomocą RFiD UHF, Bar Code lub automatycznych urządzeń bateryjnych w zależności od rodzaju obiektu i potrzebnych informacji.

Optymalizacja tras

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązanie mające na celu zarządzanie odpadami zarówno dla miast i gmin, jak i dla przedsiębiorstw, umożliwiające efektywne kosztowo zarządzanie cyklem życia odpadów.

Instalacja komunalna

Narzędzie pozwala Użytkownikom systemu nadzorować i rozliczać procesy zachodzące wewnątrz instalacji zgodnie z otrzymaną decyzją administracyjną np. Pozwoleniem Zintegrowanym, w sposób szybki i efektywny.

Zarządzanie trasówkami

Narzędzie do tworzenia „trasówek” i udostępniania ich Kierowcom na urządzenia mobilne z dostępem do sieci Internet. Służy do zarządzania „widokiem” pojazdów na mapie w monitoringu i raportach.

PSZOK

Narzędzie umożliwiające kontrolowanie strumienia odpadów do prowadzonych przez Państwa PSZOK-ów umożliwiające tworzenie listy Kontrahentów, wprowadzenie kodów odpadów i ich limitów. Możliwa jest integracja z BDO.

Monitoring wideo pojazdów

Narzędzie umożliwiające kontrolowanie strumienia odpadów do prowadzonych przez Państwa PSZOK-ów umożliwiające tworzenie listy Kontrahentów, wprowadzenie kodów odpadów i ich limitów. Możliwa jest integracja z BDO.

Systemy wagowe

Oferujemy systemy wagowe montowane na pojazdach (śmieciarki na zasypie lub ramie), maszynach budowlanych (koparki, ładowarki na ramienicach) wraz z przesyłaniem danych on-line na serwery.

Obieg dokumentów

Oferowane rozwiązanie to nowoczesny system służący do zarządzania dokumentami i przepływem informacji w firmie o dowolnym profilu działania, eliminując z użycia dokumenty papierowe

Monitoring GPS pojazdów

Systemy GPS do kontroli lokalizacji pojazdów, odczytu danych z szyny CAN-FMS i cyfrowych tachografów oraz odczytu parametrów pracy zabudowy za pomocą dodatkowych czujników lub szyny CAN.

O nas

Co nas wyróżnia?

EDZ to ponad 20–letnie doświadczenie we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Systemy telemetryczne służą nam, jako źródło danych dla specjalistycznych systemów wspomagających zarządzanie logistyką.

Co robimy?

Zajmujemy się wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań IoT oraz Smart Solution wykorzystując zaawansowaną technologię LTE-CATM1, LTE-CATNB1, czy BPM-ECM. Naszym celem jest zaoferowanie Klientowi jak najlepiej dopasowanych produktów i usług.

Kogo obsługujemy?

Od kilku lat naszą specjalnością stały się systemy wspierające zarządzanie flotą pojazdów w następujących obszarach:

  • publicznym (Urzędy Miast i Gmin),
  • komunalnym,
  • transportu i spedycji,
  • budownictwa inżynieryjnego,
  • handlowym.

Ul. Katowicka 51, 41-400 Mysłowice
NIP: 222-08-72-157, REGON: 241403524

Dział handlowy: +48 505 622 975
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział serwisu: +48 509 159 863
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

www.edz.com.pl

Wizytówka - vCard
Formularz kontaktowy