O nas

Co robimy?

Zajmujemy się wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań IoT oraz Smart Solution wykorzystując zaawansowaną technologię LTE-CATM1, LTE-CATNB1, czy BPM-ECM. Naszym celem jest zaoferowanie Klientowi jak najlepiej dopasowanych produktów i usług.

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim systemy wspomagające zarządzanie logistyką firm o różnych profilach działalności, od odbioru odpadów, poprzez transport towarów wrażliwych, po handel czy usługi.

 

Co nas wyróżnia?

EDZ to ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Systemy telemetryczne służą nam, jako źródło danych dla specjalistycznych systemów wspomagających zarządzanie logistyką.

 

Kogo obsługujemy?

Od kilku lat naszą specjalnością stały się systemy wspierające zarządzanie flotą pojazdów w następujących obszarach:

  • publicznym (Urzędy Miast i Gmin),
  • komunalnym,
  • transportu i spedycji,
  • budownictwa inżynieryjnego,
  • handlowym.

 

Strategia naszej firmy opiera się na sprzedaży projektów, a nie programów czy urządzeń. Nowoczesną technologię, którą dysponujemy traktujemy wyłącznie w kategoriach narzędzia potrzebnego do realizacji określonych celów.

Chcemy zaznaczyć, iż kwestię wymogów formalno-prawnych traktujemy z najwyższą powagą. Pragniemy, aby nasi Klienci mieli świadomość, iż urządzenia jakie montujemy są zgodne z wymogami prawa stawianymi przez Unię Europejską, a co za tym idzie nasze krajowe prawodawstwo.

Ul. Katowicka 51, 41-400 Mysłowice
NIP: 222-08-72-157, REGON: 241403524

Dział handlowy: +48 505 622 975
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział serwisu: +48 509 159 863
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

www.edz.com.pl

Wizytówka - vCard
Formularz kontaktowy